Conference Economics of Digital Transformation

2015-5-15_villa_angiolina1.jpg

Ekonomski fakultet Sveučilišta u Rijeci organizira Međunarodnu znanstvenu konferenciju

„Economics of Digital Transformation (EDT) DIGITOMICS 2018“.

Konferencija će se održati u razdoblju od 2. do 4. svibnja 2018. godine u hotelu Ambasador u Opatiji, a namijenjena je svim zainteresiranim istraživačima, znanstvenicima i poslovnim stručnjacima iz područja digitalne ekonomije i poslovne ekonomije.

POPIS TEMA

Pozivamo autore da se registriraju i pošalju sažetak rada putem mrežne stranice EDT konferencije najkasnije do 15. siječnja 2018. godine.

Svi radovi prezentirani na konferenciji bit će objavljeni u  Zborniku konferencije koji će biti poslan na indeksaciju u Web of Science (WoS) bazu.

Svi prezentirani radovi će se razmatrati i za daljnju objavu u jednom od relevantnih međunarodnih znanstvenih časopisa indeksiranim u bazama Web of Science (WoS) ili Scopus (http://www.edt-conference.com/publication.php).

Za sve detaljnije informacije posjetite službenu stranicu EDT konferencije