Nastupno predavanje dr. sc. Luka Samaržija

Dr. sc. Luka Samaržija, pristupnik za izbor u znanstveno-nastavno zvanje docent u području društvenih znanosti, polja ekonomije, grane organizacija i menadžment održat će nastupno predavanje na temu:

«Menadžment opskrbnog lanca-suvremeni koncept upravljanja

strateškim savezima»

u ponedjeljak, 13. ožujka 2017. s početkom u 14.15 sati

u predavaonici IV / 2. kat Fakulteta, Ivana Filipovića 4, Ekonomski fakultet Sveučilišta u Rijeci.

Predavanje će se održati u prisutnosti Stručnog povjerenstva u sastavu:

• dr.sc. Zdravko Zekić, redoviti profesor Ekonomskog  fakulteta Sveučilišta u Rijeci - predsjednik Povjerenstva
  • dr.sc. Marija Kaštelan Mrak, redoviti profesor Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci, član Povjerenstva
  • dr.sc. Davor Filipović,  docent Ekonomskog fakulteta, Sveučilišta u Zagrebu, član Povjerenstva

te članova Fakultetskog vijeća i studenata Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.