Motivation Up

16.03.2017. Centar za karijere EFRI i MotivationUp, poduzeće za osobni i poslovni razvoj, organiziraju veliki 10. Motivation Up.

U sklopu velike MotUp  turneje, na naš Fakultet dolaze zanimljivi govornici koji će ispričati kako su otkrili svoju strast u životu i na koji su je način pretvorili u posao iz snova.

motivationup-1489492758.jpg

Anja Zambelli Čolak - uspješna riječka dizajnerica koja stoji iza prepoznatljivosti Kishe, Surf`n`Friesa, NK Rijeke, PIKO Rijeka i još mnogih drugih brendova;

Vuk Ćosić - autor komunikacijske strategije Rijeka EPK i

Aleks Curać Šarić - prvi openmajkovac u Hrvatskoj koji je postao profesionalni komičar.

Moderator cijelog eventa je: Aleksandar Jelovac

Tijekom eventa svaki će sudionik imati priliku poslušati iskustva ostalih sudionika, ali i podijeliti svoje osobno iskustvo vezano uz vlastitu motivaciju i ostvarivanje svog potencijala u profesionalnom smislu.

Više informacija o Motivation Up-u možete pronaći na njihovoj Facebook stranici, a ulaznice možete osigurati na stranicama Entria.

Pridružite nam se u zgradi Aneksa s početkom u 17 sati!

Vidimo se na ovom jedinstvenom i motivirajućem događaju koji je do sada okupio 386 sudionika i 24 motivacijska govornika, a na društvenim mrežama broji nekoliko stotina članova.