Centar za ženske studije raspisao je Natječaj za dodjelu Nagrade za studentski rad na temu ženske i rodne problematike kako bi se utjecalo na povećanje interesa mladih za teme vezane uz žene, rodnu problematiku i rodnu ravnopravnost a cjelokupnu akademsku zajednicu potaknulo na provedbu rodno osjetljivih politika prihvaćenih od Vlade Republike Hrvatske.

Natječaj je otvoren od 1. lipnja do 1. listopada 2017. i namijenjen je svim studenticama i studentima preddiplomskih, diplomskih i integriranih studija sveučilišta u Republici Hrvatskoj, svih znanstvenih i umjetničkih područja.

Rad koji se prijavljuje za Nagradu treba se tematski baviti ženskom i/ili rodnom problematikom.

PRIJAVNI OBRAZAC

POTVRDA MENTORA