NJ. E. gđa Smiljana Knez

NJ. E. gđa Smiljane Knez, slovenske veleposlanice u Republici Hrvatskoj, održat će na našem Fakultetu predavanje na temu ,,Slovenia and the European Union: Economic Aspects".

Predavanje će biti održano u srijedu, 13. prosinca 2017. godine, s početkom u 12 sati, u dvorani Aneksa.  Radni jezik predavanja je engleski.

Molimo vas da prijavu za sudjelovanje ispunite OVDJE

670x420_2_stran__smiljana_knez_hires.jpeg0.jpeg

NJ. E. gđa Smiljana Knez dužnost veleposlanice u Republici Hrvatskoj obnaša od veljače 2016. godine. U razdoblju od 2011. do 2015. godine obnašala je dužnost slovenske veleposlanice u Pragu, a prije toga zamjenice veleposlanika u Londonu i Pragu.

U Ministarstvu vanjskih poslova Republike Slovenije radila je na različitim mjestima (područjima), a najduže je obavljala posao voditeljice sektora za ljudske resurse. Magistrirala je na Kings College u Londonu te 2013. godine doktorirala na ljubljanskom sveučilištu.