Asertivnost za početnike

Ako često prihvaćaš zadatke koje zapravo ne želiš i ne stigneš odraditi, ako ne znaš kako reći ne i/ili se ustručavaš reći svoje mišljenje na glas, vjerojatno ti nedostaje asertivnosti.

Asertivnost je vještina izražavanja vlastitih misli i osjećaja na način koji jasno odražava vlastite potrebe, a da se pri tome uvažavaju drugi ljudi. Na kratkom treningu asertivnosti saznaj kako se razlikuje asertivno od agresivnog i pasivnog ponašanja, kako se zauzeti za sebe i koje su prednosti asertivnosti. Na radionici će se uvježbavati primjenjivanje nekih tehnika asertivnosti.

asertivnostzapoetnike.jpg

Radionica će se održati 21.2.2018. od 14 do 16 sati u prostorijama Sveučilišnog savjetovališnog centra (Kampus na Trsatu – zgrada Građevinskog fakulteta Rijeka).

Obavezna prijava za radionicu do 20.2.2018. na: ssc@ssc.uniri.hr (U prijavi navedite ime, prezime, fakultet te kontakt broj)