Bal ekonomista 2017

U iščekivanju smo tradicionalnog Bala ekonomista, naše najveće zabave u cijeloj godini, koju organiziraju Ekonomski fakultet Sveučilišta u Rijeci, Studentski zbor Ekonomskog fakulteta u Rijeci i Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci.

balekonomista.jpg

Bal ekonomista vraća se u Opatiju i to ni manje ni više nego u Kristalnu dvoranu Hotela Kvarner koja će 19. svibnja ugostiti studente, zaposlenike, ALUMNIje i prijatelje Fakulteta.

Sve sudionike zabavljati će Maja Šuput.

Karte možete kupiti na Fakultetu i to u četvrtak (18/5) od 12-15.30h i petak (19/5) 10--15.30 h  ili, uz obaveznu telefonsku rezervaciju, (Diego -098 619317) na ulasku u Kristalnu dvoranu.

majasuput.jpg