Promocija studenata

Svečana promocija studenata preddiplomskog i diplomskog studija održat će se u petak, 16. veljače 2018. godine u HNK Ivana pl. Zajc prema sljedećem rasporedu:

1. Studenti preddiplomskog studija u 9 sati (jedna grupa)

2. Studenti diplomskog studija u 11.30 sati (zaključno s rednim brojem 133)

3. Student diplomskog studija u 14 sati (od broja 134 i zaključno s brojem 267)

POPIS STUDENATA

Preddiplomski studij

Diplomski studij

promocija.png

Svečanu prisegu primiti će:

• izv. prof. dr. sc. Alen Host, dekan Fakulteta,
  • doc. dr. sc. Helga Pavlić Skender, prodekanica za diplomske studije i
  • doc. dr. sc. Zoran Ježić, prodekan za preddiplomske studije.

Napomene

Svi studenti kojima će biti uručena diploma moraju doći najkasnije sati vremena prije početka promocije na 2. kat Kazališta (bočni ulaz) kako bi preuzeli toge i kape.

Prozivka studenata održati će se pola sata prije početka ispred glavnog ulaza u Kazalište.

Uzvanicima će biti omogućen ulazak u Kazalište nekoliko minuta prije početka Promocije.

Sve nastavne obaveze koje ste imali prema Fakultetu su ispunjene.

Sve financijske obaveze koje ste imali prema Fakultetu su podmirene.

Nije moguće mijenjati grupe za Promociju.

Čestitamo svim studentima koji su uspješno izvršili svoje nastavne obaveze i stekli zvanje sveučilišnog prvostupnika, odnosno magistra ekonomije!