Prijava i upravljanje EU projektima

• Program
  • Registracija

Prijave za novi ciklus predavanja su u tijeku

REZERVIRAJTE SVOJE MJESTO

Za prijavu popunite polje registracija

• Novi ciklus predavanja planiran je krajem travnja 2017. godine

____________________________________________________________________________________

Kroz program se upoznaje s mogućnostima financiranja iz EU fondova, praktična znanja prijave i provedbe EU projekta:

• razumijevanje prava i obveza korisnika sredstava

• planiranje provedbe

•  upravljanje troškovima projekta

•  upravljanje javnom nabavom

•  izrada natječajne dokumentacije

Isto tako, program omogućuje polaznicima iz javne uprave, ali i poslovnim subjektima, postupnu prilagodbu uvjetima financiranja iz EU fondova.

STRUKTURA PROGRAMA

Strukturu programa čini šest tematskih cjelina vezanih uz opće informacije o fondovima Europske unije na koje se može aplicirati, detaljne informacije o prijavi i provedbi projekata te zadnja sedma cjelina, koja se u potpunosti odnosi na praktičan rad i vježbe.

TRAJANJE I SATNICA

• Predavanja se planiraju izvoditi prema prihvaćenom Izvedbenom planu i programu odnosno Kalendaru seminara.
  • Program se sastoji  od 30 sati, a nastava  se izvodi u popodnevnim satima od 16:00 do 20:00 sati u Računalnoj dvorani broj 3 na 1. katu zgrade fakulteta.

RASPORED PREDAVANJA

Za dodatne informacije kontaktirajte nas cjelozivotno@efri.hr ili  051/ 355 182