S ponosom najavljujemo osmo izdanje programa EFRI IBW BIP SUMMER 2024 program.
Sada smo još više prilagođeni potrebama sudionika i svjesniji novih trendova u poslovanju.
Molimo pogledajte tekst u nastavku.

EFRI IBW BIP SUMMER EDITION 2024 program održat će se od 24.06. do 30.06.2024. godine

EFRI IBW POSTER 2024 BIP SUMMER EDITION 2024

NOVO: Samo ove godine ove godine posebno izdanje EFRI IBW SUMMER EDITION 2024 je potpuno besplatno za studente ERASMUS partnerskih institucija Ekonomskog fakulteta u Rijeci!

Drago nam je najaviti početak
EFRI International Business Workshops BIP SUMMER EDITION 2024!

Osmo izdanje EFRI IBW 2024 sadrži sve što je bitno za učinkovito usvajanje pregovaračkih vještina i koristima za Vas i/ili Vaše poduzeće.

Program se u potpunosti izvodi na hrvatskom i engleskom jeziku, s obzirom na činjenicu kako u izvedbenim ciklusima programa sudjeluju polaznici zemalja Europske unije i šire.

Završetkom programa cjeloživotnog obrazovanja, sudionici dobivaju diplomu s pripadajućih 6 ECTS bodova kao i certifikat IB&M programa.

Više informacija o programu možete pronaći i putem društvenih mreža:

Facebook, Instagram, Youtube

Prijave se zaprimaju do 15.06.2024. godine!