online javna rasprava „Alternativno vs. bankovno financiranje“

Hanfa i HNB pozivaju zainteresiranu javnost na online javnu raspravu „Alternativno vs. bankovno financiranje", koju će održati studenti Ekonomskog fakulteta u Rijeci. Debata će se održati 25. ožujka 2021. s početkom u 11 sati, a pridružiti se mogu svi zainteresirani prethodnom prijavom na
e-mail: edukacija@hanfa.hr.

Prijavom na debatu zaprimit ćete mail s poveznicom za priključivanje. Prijavom na događanje pristajete na snimanje debate i objavu snimke na internetskim stranicama Hanfe i HNB-a te se obvezujete da ćete se prilikom održavanja debate pridržavati pravila uljudne online komunikacije.

Studenti će predstaviti alternativno odnosno bankovno financiranje u tri kategorije:
obrazovanje
poslovni poduhvat
životne potrebe.

Studente mentoriraju stručnjaci iz Hanfe i HNB-a, koji će ujedno i moderirati debatu. U debatu se možete i aktivno uključiti podizanjem ruke te postavljanjem konstruktivnih pitanja ili komentara putem chat opcije. Ovim putem Hanfa i HNB potiču javnost na sudjelovanje u edukativnim aktivnostima u vezi s financijskom pismenosti te stjecanje novih znanja iz područja financija.