Panel rasprava: "Marketing i društvo: Možemo li i kako promijeniti čitalačke navike mladih?"

Panel rasprava:

Katedra za marketing Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci, CROMAR i Centar za karijere EFRI organiziraju panel raspravu: "Marketing i društvo: Možemo li i kako promijeniti čitalačke navike mladih?", koja će se održati 22. studenoga 2023. godine s početkom u 14.15 sati u Dvorani 5 Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci.

Panelisti su:

• Iva Ribarić, univ. spec.oec, sveučilišna specijalistica marketing menadžmenta, ambasadorica za mlade Grada Rijeke, viša savjetnica - koordinatorica za gospodarstvo i promociju u Gradu Rijeci te autorica romana Bend;
  • Mr. sc. Martina Ferenčić, doktorandica na Ekonomskom fakultetu u Rijeci, voditeljica marketinga RASCO d.o.o., marketinški stručnjak i predavač, voditeljica radionica za knjižničare i sve zainteresirane za marketing u kulturi.
  • Kristian Benić, suradnik za marketing i projekte Gradske knjižnice Rijeka, voditelj projekata inovacijske prirode u kulturi, jedan od oblikovatelja koncepta i sadržaja Rijeka EPK 2020 i art-kvarta "Benčić";
  • Petra Petrović, viši ekonomist, voditeljica book cluba knjižare u Rijeci"Hoću knjigu", urednica i voditeljica web i Facebook stranice "Knjige u svom filmu";
  • Ivanka Ferenčić Martinčić, viša knjižničarka i profesorica hrvatskog jezika i književnosti, ravnateljica Narodne knjižnice Virje. Književnica i pripovjedačica, dio tima izdavačke kuće Innamorata. Edukatorica posvećena poticanju čitanja, promicanju storytellinga i neprofitnom marketingu.
Panel se organizira u okviru aktivnosti Programa za mlade Grada Rijeke.

Ulaz je slobodan za sve zainteresirane, uz uvjet prethodne registracije na poveznici.