Stručna tijela

Povjerenstvo za poslijediplomske studije i doktorate

Prof. dr. sc. Helena Blažić, voditeljica doktorskog studija, predsjednica 
Prof. dr. sc. Saša Žiković, prodekan za znanost i poslijediplomske studije 
Prof. dr. sc. Neda Vitezić 
Prof. dr. sc. Nela Vlahinić - Lenz
Prof. dr. sc. Marija Kaštelan Mrak
Gorana Stumpf, mag. oec., predstavnica doktoranada
Ivana Božić dipl.oec., referade za poslijediplomske studije (vodi zapisnik)

Povjerenstvo za nastavu

Izv. prof. dr. sc. Helga Pavlić Skender, prodekanica za diplomski studij, predsjednica 
Izv. prof. dr. sc. Zoran Ježić, prodekan za preddiplomski studij, član 
Izv. prof. dr. sc. Danijela Sokolić, prodekanica za suradnju s gospodarstvom, član
Prof. dr. sc. Marija Kaštelan Mrak
Tatjana Pavičić, mag.iur., tajnica Fakulteta, član,
Mirjana Njegovan, mag.oec., voditeljica evidencije studija, član,
Vladimir Trninić, mag.oec., voditelj službe za ISVU i studentska pitanja, član,
Anarita Ljubičić, organizatorica nastave,
Monika Barić, predstavnica studenata.


Povjerenstvo za međunarodnu suradnju


Doc. dr. sc. Igor Cvečić, predsjednik   
Prof. dr. sc. Mira Dimitrić 
Izv. prof. dr. sc. Ivana First Komen 
Doc. dr. sc. Maja Grdinić, ERASMUS koordinator  
Doc. dr. sc. Vesna Buterin 
Doc. dr. sc. Maja Vujičić, CEEPUS koordinatorica  
Mr. sc. Marko Donadić, stručni suradnik za međunarodne odnose (vodi zapisnik)
Anna Kaić, predstavnica studenata. 

 
Povjerenstvo za izdavačku djelatnost

 Izv. prof. dr. sc. Nataša Rupčić, predsjednica 
 Prof. dr. sc. Davor Vašiček, član
 Prof. dr. sc. Zdenko Prohaska, član
 Prof. dr. sc. Nenad Smokrović, član
 Prof. dr. sc. Goran Kutnjak , član
 Doc. dr. sc. Pavle Jakovac, član
 Doc. dr. sc. Saša Čegar, član
 Doc. dr. sc. Marko Tomljanović, član
 Vesna Knez, članica i voditeljica zapisnika


Odbor za osiguravanje i unapređivanje kvalitete Ekonomskog fakulteta u Rijeci
 
Izv. prof. dr. sc. Nenad Vretenar, predsjednik 
Izv. prof. dr. sc. Zoran Ježić, prodekan za preddiplomski studij, menadžer kvalitete za ISO
Izv. prof. dr. sc. Helga Pavlić Skender, prodekanica za diplomski studij, predstavnica nastavnika
Prof. dr. sc. Ljerka Cerović, predstavnica nastavnika
Prof. dr. sc. Marija Kaštelan Mrak, predstavnica nastavnika
Izv. prof. dr. sc. Lara Jelenc, predstavnica nastavnika
Doc. dr. sc. Jasmina Dlačić, predstavnica nastavnika
Doc. dr. sc. Andrea Arbula Blecich, predstavnica nastavnika
Doc. dr. sc.  Ivana Tomas Žiković, predstavnica nastavnika
Matia Torbarina, mag. psih. predstavnik nastavnika
Tatjana Pavičić, mag. iur., predstavnica nenastavnog osoblja 
Iris Duić, mag. oec. predstavnica nenastavnog osoblja 
Ivana Kosec, predstavnica studenata 
Elizabeta Ribarić, predstavnica studenata 
Blanka Kalokira, predstavnica vanjskih dionika iz gospodarstva 



Etičko povjerenstvo

Prof. dr. sc. Zdravko Zekić, predsjednik i prof. dr. sc. Nela Vlahinić Lenz, zamjenica predsjednika
Izv. prof. dr. sc. Nataša Rupčić, članica i izv. prof. dr. sc. Nenad Vretenar, zamjenik članice
Dea Aksentijević, predstavnica studenata i Ivana Kosec, zamjenica predstavnika studenata 
 

Povjerenstvo za akademsko priznavanje inozemnih visokoškolskih kvalifikacija i razdoblja studija

Izv. prof. dr. sc. Dunja Škalamera Alilović, predsjednica
Prof. dr. sc. Marija Kaštelan Mrak
Izv. prof. dr. sc. Zoran Ježić, prodekan za preddiplomski studij
Tatjana Pavičić, dipl. iur., tajnica Fakulteta
Nastavnik, promjenjivi član 

Savjetodavni ured za studente

Izv. prof. dr. sc. Alemka Šegota, voditeljica,
Doc. dr. sc. Jelena Jardas Antonić
Doc. dr. sc. Dario Maradin
Doc. dr. sc. Davor Mance
Doc. dr. sc. Maja Vujičić
Ivan Gržeta, univ. spec. oec. 
Daniela Kružić, mr. spec. prev.
Dr. sc. Josip Čičak, poslijedoktorand
Dr. sc. Stella Suljić Nikolaj, poslijedoktorandica
Antonija Petrlić, univ. spec. oec., asistentica
Ivan Mužić, predstavnik studenata
Vladimir Trninić, voditelj ISVU programa


Odbor za razvoj programa cjeloživotnog učenja

Izv. prof. dr. sc. Nenad Vretenar, voditelj, 
Prof. dr. sc. Heri Bezić
Prof. dr. sc. Nada Denona Bogović
Izv. prof. dr. sc. Bojana Olgić Draženović
Doc. dr. sc. Ivan Uroda 
Doc. dr. sc. Vinko Zaninović 
Ana Babić, univ. spec. oec.  
Petra Adelajda Zaninović, mag. oec., predstavnica studenata
Hrvoje Katunar univ. spec. oec., stručni suradnik
Danijela Ujčić univ. spec. oec., stručna suradnica


Odbor za projekte

Prof. dr. sc. Heri Bezić, voditelj
Prof. dr. sc. Nada Denona Bogović
Prof. dr. sc. Zdravko Zekić
Prof. dr. sc. Davor Vašiček 
Izv. prof. dr. sc. Saša Drezgić
Doc. dr. sc. Tomislav Galović
Hrvoje  Katunar univ. spec. oec., stručni suradnik
Mr. sc. Marko Donadić, stručni suradnik za međunarodne odnose

Centar za karijere

Izv. prof. dr. sc. Danijela Sokolić, prodekanica za suradnju s gospodarstvom, voditeljica
Prof. dr. sc. Heri Bezić
Izv. prof. dr. sc. Ivana First Komen
Ana Babić, univ. spec. oec. 
Petra Adelajda Zaninović, mag. oec. 
Hrvoje  Katunar univ. spec. oec., stručni suradnik
Danijela Ujčić univ. spec. oec., stručna suradnica
Diana Ježina univ. spec. oec., stručna suradnica za protokol i odnose s javnošću
Ivana Datković Škoda, Erste banka, predstavnica iz gospodarstva
Elizabeta Ribarić, predstavnica studenata


Odbor za međunarodnu akreditaciju

Doc. dr. sc. Jasmina Dlačić, voditeljica
Prof. dr. sc. Alen Host, dekan
Prof. dr. sc. Saša Žiković, prodekan za znanost i poslijediplomske studije
Prof. dr. sc. Neda Vitezić
Kristina Kaštelan, mr. spec.
Doc. dr. sc. Mirjana Grčić Fabić 
Doc. dr. sc. Luka Samaržija
Doc. dr. sc. Pavle Jakovac
Mr. sc. Marko Donadić, stručni suradnik za međunarodne odnose

 
Odbor za razvoj učenja na daljinu

Izv. prof. dr. sc. Ana Štambuk, voditeljica
Izv. prof. dr. sc. Lara Jelenc
Izv. prof. dr. sc. Zoran Ježić, prodekan za preddiplomski studij
Izv. prof. dr. sc. Helga Pavlić Skender, prodekanica za diplomski studij
Prof. dr. sc. Slavomir Vukmirović
Prof. dr. sc. Zvonko Čapko
Doc. dr. sc. Jelena Jardas Antonić
Dr. sc. Dejan Miljenović, poslijedoktorand
Željko Rački, voditelj računalnog centra
Ana Tomić, predstavnica studenata

Odbor za razvoj ljudskih potencijala

Prof. dr. sc. Nada Karaman Aksentijević, voditeljica
Prof. dr. sc. Saša Žiković prodekan za znanost i poslijediplomske studije
Izv. prof. dr. sc. Zoran Ježić, prodekan za preddiplomski studij
Izv. prof. dr. sc. Helga Pavlić Skender prodekanica za diplomski studij
Izv. prof. dr. sc. Danijela Sokolić, prodekanica za suradnju s gospodarstvom
Tatjana Pavičić, mag. iur., tajnica
Doc. dr. sc. Ana Marija Sikirić (vodi zapisnik)

Povjerenstvo za priznavanje prethodnog učenja 

Izv. prof. dr. sc. Dunja Škalamera Alilović, predsjednik povjerenstva
Izv. prof. dr. sc. Zoran Ježić , prodekan za preddiplomski studij
Izv. prof. dr. sc Helga Pavlić Skender, prodekanica za diplomski studij
Izv. prof. dr. sc. Alemka Šegota 
Mirjana Njegovan, voditeljica referade za preddiplomske i diplomske studije

Kalendar

Ova stranica koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Za nastavak korištenja web stranice kliknite na "Slažem se". Postavke kolačića mogu se konfigurirati u vašem web pregledniku, a više informacija potražite ovdje. Slažem se