Predavanje povodom obilježavanja Svjetskog dana investicijskih fondova

Hrvatska gospodarska komora i Udruženje društava za upravljanje investicijskim fondovima HGK već četvrtu godinu za redom organiziraju različita edukativno-informativna događanja povodom obilježavanja Svjetskog dana investicijskih fondova, pri čemu se ove godine obilježava i 20 godina fondovske industrije u RH.

Predavanje na Ekonomskom fakultetu u Rijeci će se održati 24. travnja 2018. u 12:15 sati u dvorani Aneksa, pozivamo sve zainteresirane da se pridruže predavanju te raspravi koja će uslijediti nakon predavanja.

Cilj predavanja informiranje i edukacija studenata, profesora, građana i gospodarstvenika o mogućnostima ulaganja kroz investicijske fondove, čime se ujedno ostvaruje doprinos podizanju razine financijske pismenosti u Hrvatskoj. Potrebno je ukazati na ulogu i značaj investicijskih fondova na tržištu kapitala i cjelokupnom financijskom sustavu.

Predavanje se provodi na temelju Nacionalnog strateškog okvira financijske pimenosti potrošača za razdoblje od 2015. do 2020. godine koji Vlada RH donijela u siječnju 2015. godine.

Molimo vas da se prijavite putem obrasca za prijavu

Kalendar