„Digitalna garaža – Google AdWords“

Nova radionica u sklopu Digitalne garaže će se održati 11. prosinca. Obaveze prijave. Više informacija u nastavku.

ALUMNI EFRI organizira izlet u Istru

Pridružite se 20. listopada 2018. izletu Udruge diplomiranih ekonomista Ekonomskog fakulteta u Rijeci. Više informacija u nastavku.

EFRI Tjedan brucoša

S prvim danima nove akademske godine 2018./2019. EFRI brucoše očekuje bogati program.

„Digitalna garaža“ – 19.9.2018.

U suradnji s HUP-om i Google Hrvatska od ove jeseni na našem Fakultetu provodi se program besplatnih edukacija o digitalnim alatima za pokretanje i razvoj online poslovanja.

Program izobrazbe u području javne nabave

Novi ciklus programa počinje 14.09.2018.godine. Rezervirajte svoje mjesto!

Preddiplomski studij ( 2 krug ) - slobodna mjesta

Otvorene su prijave na studijske programe preddiplomskog studija na hrvatskom i engleskom jeziku

Novi broj Zbornika radova

Volume 36, No. 1, 2018 / Volumen 36, svezak 1, 2018

Dobrodošli na nove mrežne stranice Fakulteta!

Poštovani studenti, zaposlenici i partneri: ponosni smo što vam možemo zaželjeti dobrodošlicu na nove mrežne stranice Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci!

Natječaj - radno mjesto asistenta

Rok za podnošenje prijave je 30 (trideset) dana od dana objavljivanja natječaja koji je zadnji objavljen u odgovarajućim medijima.

Što s poduzećem nakon umirovljenja vlasnika?

Datum održavanja: 6. ožujka 2018. godine

LEAP Summit

Rok za prijavu je 01.ožujak 2018. godine

Raspisan Erasmus+ natječaj

Rok za prijavu: 15. veljače 2018. (do 12:00 sati)

Asistent - društvene znanosti

Belgrade Business Case Competition

Datum održavanja: 15. do 21. travnja 2018. u Beogradu.

Kalendar